O nas

Stalkot

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe STALKOT® - kim jesteśmy?

Nasza historia rozpoczyna się w 1986 roku. To wtedy właśnie rozpoczęliśmy działalność jako Przedsiębiorstwo Wielobranżowe STALKOT®. Od początku działalności skupiliśmy się na produkcji kotłów centralnego ogrzewania oraz automatycznych układów nawęglania.

Nasze doświadczenie rośnie wraz z każdym nowym projektem kotła. Nie stoimy w miejscu - z każdym rokiem rozwijamy nasze kompetencje, jeszcze bardziej poszerzając wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Widać to najlepiej w naszych produktach, które cały czas ulepszamy, aby móc zaproponować Państwu kotły c.o. najlepszej jakości na rynku – nie tylko polskim, ale również europejskim. Możemy z powodzeniem powiedzieć, że jesteśmy wiodącym producentem kotłów c.o. w Polsce. Zaufali nam również klienci zagraniczni - efektywnie i z powodzeniem eksportujemy nasze produkty do ponad 14 krajów Europy. Zainteresowanie naszymi kotłami c.o. rośnie każdego dnia – codziennie poszerza się również grono naszych zadowolonych Klientów. Sukces ten zawdzięczamy przede wszystkim naszej wykwalifikowanej kadrze, a także precyzyjnemu i konsekwentnemu działaniu w każdej sferze naszej misji.

Nie stoimy w miejscu – stale ulepszamy naszą ofertę – dla naszych klientów i dla środowiska

Zadowolenie naszych Klientów to priorytet - dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej unowocześnić proces produkcji naszych kotłów i dostosować go do aktualnych potrzeb rynkowych. Stawiamy na jakość – wiemy, że to właśnie w jakość warto inwestować. Do produkcji naszych kotłów wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości i solidności. Zdajemy sobie sprawę również z tego, jak istotne są walory zewnętrzne, dlatego nie zapominamy oczywiście o estetyce wykonania. Inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny, między innymi w niezwykle precyzyjne wycinarki plazmowe oraz giętarki krawędziowe CNC. Pozwala to na zminimalizowanie ilości spawów w kotłach, a co za tym idzie – osiągnięcie możliwie maksymalnej szczelności wyrobu gotowego.

Dbamy również o środowisko. Pracujemy nad parametrami naszych kotłów i ulepszamy je tak, by były przyjazne zarówno dla Klientów i ich portfeli, jak i dla środowiska. Wysoka wydajność naszych kotłów przyczynia się do zmniejszenia ilości zużycia węgla, przez co produkty stają się jeszcze bardziej ekologiczne, a ich użytkowanie – bardziej ekonomiczne.

Produkcja kotłów w naszej firmie opiera się przede wszystkim na takich cechach jak:

  • Ekologia - stawiając na ochronę środowiska dążymy do tego, by wszystkie nasze produkty posiadały atesty ekologiczne, a także świadectwo dopuszczenia do produkcji. Wysoka wydajność naszych kotłów wpływa bezpośrednio na zmniejszenie ilości zużycia węgla, przez co stają się one jeszcze bardziej ekologiczne. Budowa kotłów z naszej oferty przekłada się także na zminimalizowanie emisji szkodliwych pyłów oraz innych związków do atmosfery.
  • Innowacja i jakość - Idziemy z duchem czasu. Stale inwestujemy w nowe technologie. Wciąż ulepszamy naszą ofertę. Wszystko po to, aby proponować naszym Klientom wyłącznie produkty najlepszej jakości na rynku – nie tylko polskim, ale i europejskim.
  • Ekonomia – dbamy nie tylko o środowisko, ale również o budżet domowy naszych Klientów. Ważne jest dla nas, aby nasze kotły były jak najbardziej ekonomiczne w użytkowaniu. Wybieramy wyłącznie rozwiązania, które pozwalają nam stworzyć innowacyjne komponenty, takie jak konstrukcje palników samoczyszczących i wielopaliwowych, pozwalające na wyjątkowo efektywne ogrzewanie budynków mieszkalnych oraz komercyjnych. To właśnie dzięki takim rozwiązaniom nasi Klienci zyskują niskie koszty eksploatacji kotłów.
  • Estetyka - chcemy, by nasze produkty nie tylko działały bez zarzutu, ale również wykazywały się dużymi walorami estetycznymi. Nasze kotły c.o. wykończone są w każdym calu. Dbamy szczególnie o detale, ponieważ wiemy, że to one w głównej mierze odpowiadają za efekt końcowy.
  • Profesjonalizm – naszym Klientom gwarantujemy wsparcie techniczne na każdym etapie użytkowania kotła, a także służymy naszą wiedzą merytoryczną i ponad 30-letnim doświadczeniem. Udostępniamy Państwu nasz serwis i dajemy aż 5-letnią gwarancję na nasze produkty.

Pomoc techniczna i serwis

Nasza pomoc techniczna zapewnia wsparcie w przypadku wystąpienia problemów związanych z instalacją i obsługą kotła lub nawet z ustawieniem parametrów sterownika. Udostępniamy Państwu także zakładkę SERWIS, gdzie znajdą Państwo materiały wideo oraz instrukcję wymiany podzespołów i ich prawidłowej konserwacji.

Jeżeli informacje zawarte w instrukcji obsługi produktu lub zakładce SERWIS nie będą dla Państwa do końca jasne i wystarczające, nasi profesjonalnie przygotowani konsultanci oraz doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 62 741 64 58 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00. Oprócz standardowej infolinii, udostępniliśmy Państwu także wygodną i szybką formę kontaktu, czyli czat online z naszym wykwalifikowanym konsultantem

W ciągu aż 5-letniego okresu gwarancyjnego, którym objęty jest każdy nasz kocioł, zapewniamy Klientom bezpłatny serwis na terenie całej Polski. Wszystkie ewentualne usterki powstałe w tym czasie są nieodpłatnie i możliwie najszybciej usuwane przez naszych wykwalifikowanych pracowników serwisowych. Prowadzimy również serwis pogwarancyjny swoich wyrobów, więc nigdy nie zostaną Państwo sami z usterką.

Pozostałe urządzenia np. wentylator lub sterownik również posiadają swoją osobną gwarancję i w przypadku usterki reklamacja jest rozpatrywana w systemie "door to door" w przeciągu maksymalnie od 2 do 4 dni roboczych.


Jeśli chcą mieć Państwo w swoim domu jednorodzinnym, lokalu bądź sklepie kocioł nowoczesny, przyjazny środowisku i na miarę europejskich standardów – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a także przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę cenową.

 

powrót

Najczęstsze pytania

Porady fachowców

Wymiana i konserwacja

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.