Kontakt:

Biuro:

ul. Poniatowskiego 11A,

63-300 Pleszew

(62) 720 68 58

Dział serwisu:

(62) 741 64 58

Aktualności


Paleniska ogrodowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą palenisk ogrodowych! Teraz możesz cieszyć się przyjemnymi wieczorami na świeżym powietrzu przy ognisku.

Nowość w naszej ofercie!

Od teraz masz możliwość zakupu naszego kotła wyposażonego w najnowszy sterownik Timel SKZP02 z PID. Zapewnia on maksymalną ekonomię i wydajność. Posiada duży kolorowy wyświetlacz LCD sterowany dotykowo!

Program „Czyste Powietrze”

Program „Czyste Powietrze” – wymień kocioł c.o. na kocioł KWPR LIDER nowej generacji prawie bez kosztów!

Unitep Hurtownia Online

Miło nam poinformować, że do grona naszych partnerów biznesowych dołączyła firma UNITEP specjalizująca się w sprzedaży produktów z zakresu techniki grzewczej, elektroniki oraz wielu innych produktów dla domu i ogrodu.

Wystawa kotłów c.o. już otwarta! Zapraszamy!

Zapraszamy do naszej siedziby w Pleszewie, przy ul. Poniatowskiego 11 A. Dla naszych klientów udostępniliśmy możliwość obejrzenia kotłów z podajnikiem o różnych mocach (12-75 kW).

Już jest! Sprzedaż ratalna Santander Consumer Bank

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy sprzedaż ratalną naszych produktów za pośrednictwem Santander Consumer Bank.

Już jest! Sprzedaż ratalna mBank

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy sprzedaż ratalną naszych produktów za pośrednictwem mBank.

Najczęstsze pytania

Porady fachowców

Wymiana i konserwacja

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.