Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Telefon: 604 814 414     E-mail: biuro@stalkot.pl

ekologiczne ogrzewanie - zawsze z kotłami STALKOT

Producent kotłów c.o. oraz automatycznych układów nawęglania

Podajniki ślimakowe

P.W. Stalkot oferuje najwyższej jakości podajniki ślimakowe paliwa stałego do kotłów centralnego ogrzewania, o zróżnicowanych mocach. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, są one niezawodne i ekologiczne. Pozwalają na efektywne spalanie eko-groszku oraz innych paliw. Podajniki ślimakowe pracują znacznie ciszej od wersji tłokowej. Zapewniają najwyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania pieca. Specjalna konstrukcja ślimaka podającego (zwój przeciwbieżny), pozwala na transportowanie na palenisko paliw o różnym uziarnieniu. Dzięki temu, do ogrzewania możecie Państwo zastosować, oprócz eko-groszku, wysokiej jakości miał, mieszanki, np. groszek z miałem, jak również pellety, zboża i inne rodzaje biomasy (także paliwa trudne, spiekające się).

W asortymencie P.W. Stalkot znajdziecie Państwo całe układy nawęglania z podajnikami ślimakowymi, podzespoły i części zamienne, w tym:

  • Palnik wielopaliwowy Ekopal
  • Palnik samoczyszczący (rynnowy)
  • Palnik retortowy

Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne oraz montaż. Na nasze produkty udzielamy gwarancji.
stalkot.pl
stalkot.pl