Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Telefon: 604 814 414     E-mail: biuro@stalkot.pl

ekologiczne ogrzewanie - zawsze z kotłami STALKOT

Producent kotłów c.o. oraz automatycznych układów nawęglania

Jaki piec c.o. najlepszy ?

Zakup urządzenia grzewczego to inwestycja na wiele lat, dlatego decyzja ta musi zostać poprzedzona dokładną analizą potrzeb i możliwości właściciela nieruchomości. Stając przed dylematem, jaki piec CO jest najlepszy, uwagę zwraca model KWM-SGR – automatyczny kocioł na paliwa stałe. Doradzamy naszym klientom już niemal 30 lat!

Jaki piec CO najlepszy?

P.W. Stalkot poleca KWM-SGR
Kocioł KWM-SGR to nowoczesna wersja kotła wodnego, węglowego, niskotemperaturowego z regulowanym procesem palenia. Piec opalany jest węglem. Posiada automatyczny podajnik, specjalny palnik węglowy oraz żeliwny ruszt, który zapewnia normalne użytkowanie w szczególnych sytuacjach, np. w przypadku braku prądu lub awarii któregoś z zespołów. Kotły KWM-SGR pracują wysoce ekonomicznie, ograniczając zużycie paliwa. Ich sprawność energetyczna przekracza 80%. Są całkowicie bezpieczne dla środowiska, o czym świadczy certyfikat ekologiczny. Po rozpaleniu nie wymagają stałej obsługi – paliwo w zbiorniku należy uzupełniać co kilka dni. Dostępne moce kotła to 19kW, 25kW, 38kW, 50kW, 62kW i 75kW, a od niedawna również 30kW.

Zalety kotła KWM-SGR:
  • Znikoma obsługa
  • Bardzo niskie koszty ogrzewania
  • Certyfikat ekologiczny
  • Doskonały do budynków mieszkalnych i lokali użytkowych
  • Bezpieczny i prosty w obsłudze

Sterowanie
W kotle c.o. KWM-SGR zastosowano innowacyjny sterownik TIGRA, który utrzymuje wybraną temperaturę wody i dba o efektywną pracę urządzenia. Dzięki uwzględnieniu stref czasowych i pory dnia/nocy, różnym funkcjom ekonomicznym oraz algorytmowi sterowania dmuchawą, oszczędzicie Państwo nawet 20% opału. Sterownik posiada duży, czytelny wyświetlacz. Dostępny jest w 4 wersjach językowych. Na urządzenie udzielamy 2 lat gwarancji.

Jeżeli właśnie zastanawiacie się, jaki piec CO jest najlepszydla Waszego domu lub firmy, zapraszamy do skorzystania z oferty P.W. Stalkot – chętnie pomagamy w wyborze!
stalkot.pl
stalkot.pl